Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Świat Akwilonu. Orki i Gobliny - tom 3 - Gri'im

  "Orki i Gobliny" to seria komiksowa osadzona w fascynującym uniwersum fantasy znanym jako Akwilon. Wyróżnia ją, można by rzecz, jeszcze większy niż w innych seriach mrok. Tworzący tę opowieść, Jean-Luc Istin i Nicolas Jarry, francuscy scenarzyści specjalizujący się w mitach i baśniach, przenoszą czytelników do świata Akwilonu, gdzie rozgrywają się niezwykłe przygody. Tym razem odwiedzamy mroźną północ tej krainy. Akcja tomu 3 skupia się na postaci orka Gri’ima, doświadczonego wojownika, który powraca do Krainy Lodów, aby uporać się z własną przeszłością. Jednakże, jego powrót zbiega się w czasie z pojawieniem się wielkiej wyprawy poszukiwaczy złóż naturalnych (wśród nich mocne postacie - także kobiece!). Ludzie, myśląc że ogólnoświatowa wojna z ghulami na północy dobiegła końca, wierzą, że teraz mogą bezpiecznie prowadzić wydobycie. Nie zdają sobie jednak sprawy, że skutki potężnych czarów użytych w czasie wojny mogą wywołać grozę sprzed tysiącleci… grozę mającą postać garg

Włoski skarbiec tom 3 - recenzja - EGMONT


Włoski Skarbiec: Tom 3 to kolejna szansa na przeżycie przygód dobrze znanych postaci ze świata Kaczora Donalda. Tym razem, dzięki sześciu opowieściom autorstwa Giorgio Cavazzano, mamy okazję zagłębić się w przygody Myszki Miki, Donalda, Sknerusa i kilku innych znanych postaci ze świata Kaczogrodu. Podobnie jak w poprzednich dwóch tomach, historie charakteryzują się ciekawą fabułą pełną specyficznego dla tych opowieści humoru.

Tom ten okraszony jest bogatą wizualnie warstwą graficzną, która, w połączeniu z ciekawymi historiami, tworzy wyjątkową, ciekawą i wciągającą lekturę. Taka stylistyka bez wątpienia przypadnie do gustu zarówno nowym czytelnikom jak i tym doświadczonym w świecie Kaczogrodu.

Trzeci tom "Włoskiego Skarbca" stanowi znakomitą kontynuację poprzednich dwóch tomów z historiami autorstwa Giorgio Cavazanno. Jego bogactwo wizualne, połączone z dynamiczną i ciekawą akcją, sprawia, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika komiksów z Kaczogrodu.


[Współpraca reklamowa] Komiks został przekazany bezzwrotnie w ramach recenzji od wydawnictwa Egmont, Wydawnictwo Egmont nie miało wpływu na kształt mojej opinii. Dziękuję wydawnictwu Egmont za udostępniony do recenzji tom.


Komentarze

Popularne posty

Łączna liczba wyświetleń