Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Mix Tura - Muduko

  Życie pokazało, że w pracy mogą od nas wymagać wielu różnych i dziwnych rzeczy. Nic nie przebije jednak tego co spotka nas w grze Mix tura. Oto bowiem wcielamy się w niej w gobliny, które testują dla Wiedźmy przeróżne eliksiry. Nie oszukujmy się, nie uświadczymy tu żadnych zasad BHP, ba co więcej – większość płynów, które wypijemy przenoszą nas na „tamten świat”. Ale spokojnie, niejednokrotnie wrócimy do żywych. N wstępie rozgrywki każdy z graczy otrzymuje cztery eliksiry, jeden zabójczy i trzy bezpieczne (w późniejszym czasie stosunek ten zmieni się na jeden do jednego) oraz pojedyncze antidotum. Ustawiamy je rewersem do góry. Podczas swojej tury gracz ciągnie kartę ze stosu i odczytuje instrukcję w niej zawartą. Każdy z graczy, którego dotyczy odczytany tekst pije jeden ze swoich eliksirów. Jeżeli wybrał bezpieczny może spać spokojnie (do czasu), jeżeli ten drugi to… no cóż odwraca swoją kartę goblina na stronę ducha. Od teraz nie pije eliksirów, jednak gdy przyjdzie jego kolej n

Marvel Faza 4 - zapowiedzi
Wielu fanów (o ile nie wszyscy) filmów Marvela wyczekiwało informacji o kolejnych produkcjach z tego Universum. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się o przyklepaniu realizacji czwartej części Thora, ale bomba miała wybuchnąć na Comic Conie w San Diego. No i chyba się udało, bo co niektóre tytuły zaskoczyły.
Na czwartą fazę MCU składać się będą następujące filmy: Black Widow, Eternals, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Thor: Love and Thunder. Poza filmami na czwartą fazę składać się będą seriale z Universum Marvela, które będą dostępne na platformie Disney +. Zapowiedziane seriale to: The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Loki, What If oraz Hawkeye.
Te filmy i seriale mają pojawić się w latach 2020-2021, w latach kolejnych fazę czwartą kontynuować mają Strażnicy Galaktyki 3, Kapitan Marvel 2, Czarna Pantera 2, Fantastyczna Czwórka, X-Men, Ant Man 3, Spider-Man 3 oraz BLADE!


Z zapowiedzianych tytułów filmowych zdecydowanie najbardziej czekam na Black Widow, Thor: Love and Thunder, Spider-Man 3, Strażnicy Galaktyki 3 oraz Blade. Akcja Black Widow rozgrywać się będzie po wydarzeniach z trzeciej części Kapitana Ameryki, do tego przedstawione zostaną retrospekcje wydarzeń z innych okresów oraz poznamy wydarzenia z akcji w Budapeszcie, o której wspominano w ostatniej odsłonie Avengers. Głównym antagonistą będzie tu Taskmaster, posiadający zdolność odtwarzania stylu walki przeciwnika. O nowym Thorze wiemy mniej. Z tego co podano to fabuła ma rozgrywać się bezpośrednie przed wydarzeniami ze Strażników Galaktyki 3 (którzy do czwartej fazy nie należą) oraz, że przedstawiona będzie nam Lady Thor. O Strażnikach Galaktyki, Spider-Manie oraz Blade nie mamy niestety żadnych informacji, dotyczących fabuły. Interesuje mnie szczególnie to, jak świat wampirów zostanie wprowadzony w istniejące już Universum, tym bardziej, że wcześniej nie wspominano o tych istotach.
Na resztę filmów oczywiście również czekam z niecierpliwością, jednak nie wzbudzają one mojego większego entuzjazmu. Szczególnie druga część Doktora Strange, który do moich ulubionych postaci zdecydowanie nie należy, a film z nim uważam za najgorszy z całej dotychczasowej serii.


Jeżeli chodzi o seriale to najciekawiej zapowiadają się Loki oraz What If. Pierwszy to oczywiście przedstawienie przygód boga kłamstwa, jednak nie chodzi tu o Lokiego, którego śmierć ujrzeliśmy w Avengers: Wojna bez granic, a Lokiego, który ukradł Tesserakt w ENDGAME czyli postaci z innej linii czasowej. What If zapowiada się równie ciekawie, a może nawet bardziej. Będzie to serial animowany, przedstawiający alternatywne wydarzenia do tych poznanych już w filmach.


A Wy na które filmy i seriale czekacie najbardziej? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu :)

Komentarze

Popularne posty

Łączna liczba wyświetleń