Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Świat Akwilonu. Orki i Gobliny - tom 3 - Gri'im

  "Orki i Gobliny" to seria komiksowa osadzona w fascynującym uniwersum fantasy znanym jako Akwilon. Wyróżnia ją, można by rzecz, jeszcze większy niż w innych seriach mrok. Tworzący tę opowieść, Jean-Luc Istin i Nicolas Jarry, francuscy scenarzyści specjalizujący się w mitach i baśniach, przenoszą czytelników do świata Akwilonu, gdzie rozgrywają się niezwykłe przygody. Tym razem odwiedzamy mroźną północ tej krainy. Akcja tomu 3 skupia się na postaci orka Gri’ima, doświadczonego wojownika, który powraca do Krainy Lodów, aby uporać się z własną przeszłością. Jednakże, jego powrót zbiega się w czasie z pojawieniem się wielkiej wyprawy poszukiwaczy złóż naturalnych (wśród nich mocne postacie - także kobiece!). Ludzie, myśląc że ogólnoświatowa wojna z ghulami na północy dobiegła końca, wierzą, że teraz mogą bezpiecznie prowadzić wydobycie. Nie zdają sobie jednak sprawy, że skutki potężnych czarów użytych w czasie wojny mogą wywołać grozę sprzed tysiącleci… grozę mającą postać garg

Idealne książki na Dzień Dziecka - Wydawnictwo Trofan

 

Zbliża się Dzień Dziecka – myślę, że to idealny moment, by kupić kolejną książkę dla swojego dzieciaczka, chrześniaka, wnuka. Mam dla Was naprawdę świetną opcję – książki Wydawnictwa Trofan.

Przede wszystkim, bardzo ważnym aspektem jest fakt, że to Wydawnictwo tworzy osoba z niezwykłą pasją – kochająca książki i starająca się zarazić nią niemal wszystkich. Te książki = dzieci, są niezwykle dopracowane, dopieszczone miłością, starannością, pomysłem i charyzmą. Cechuje je ogromna oryginalność. „Trofan jest początkiem zupełnie nowej i fascynującej drogi” – i tego się trzymajmy! Życzymy samych sukcesów i ogromnego wydawniczego potencjału – by tworzyć, działać, szukać inspiracji. Wy – kupując te pozycje możecie przyczynić się do spełnienia kilku marzeń – dziecka, które z wypiekami na twarzy będzie przewracać strona za stroną; Waszych, bo nic nie cieszy bardziej od dawania prezentów właśnie innym i Wydawcy, bo Pan Kałuża pała wielką miłością do książek.

Spośród trzech pozycji, najbardziej przypadła mi do gustu historia o grzecznym urwisie – Krzyśku. Choć krótka, ma w sobie bardzo wielkie przesłanie i doskonale ukazuje pewne problemy. To „Krzyś. Grzeczne urwisy” zachwycił mnie szatą graficzną – co też powinnam umieścić w plusach tych pozycji. Chociaż wyróżniłam ten tytuł, to inne zupełnie nie odbiegają od niego. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, bo najlepsza zabawa jest wtedy, gdy można poczuć nutkę zaskoczenia. Dlatego nie będę pisać zbyt wiele o „Na ratunek” – powiem po prostu – warto, warto, warto! „Hulajnoga. 11 trików Ridera” to już totalny hit hitów, bo bardzo oryginalny. Moje dzieci jeszcze nie śmigają na tym sprzęcie, ale chcecie uwierzyć, bądź nie, mąż był tak zafascynowany, że głowa mała.

Najważniejsze w życiu, to robić to, co sprawia radość i wywołuje uśmiech na twarzy. Trofan zostało założone właśnie w takim zamyśle. Takie inicjatywy po prostu trzeba wspierać.  

Zajrzyjcie koniecznie tutaj: https://trofan.com/


 

 

Komentarze

Popularne posty

Łączna liczba wyświetleń