Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Batman Detective Comics - Nowe sąsiedztwo - recenzja - EGMONT

  Dzieje się w Uniwersum DC! Bruce Wayne musi dostosować się do nowej rzeczywistości. Wyprowadza się ze swojej posiadłości, opuszcza jaskinię, a zamiast tego zamieszkuje kamienicę w centrum miasta oraz tworzy sieć mini jaskiń w kanałach Gotham. Co gorsza Bruce zostaje oskarżony o morderstwo młodej dziewczyny, której ojciec nie cofnie się przed niczym aby wymierzyć sprawiedliwość po swojemu. Jakby tego było mało to w Gotham pojawia się nowe, nieznane dotąd zagrożenie. Obawiałem się trochę tego komiksu, ponieważ od jakiegoś czasu nie śledziłem losów Batmana oraz innych bohaterów DC. Dlatego też zastanawiałem się czy nie znajdzie się tutaj mnóstwo nawiązań do wcześniejszych wydarzeń i postaci, których nie kojarzę albo losów nie znam. Takie wątki oraz bohaterowie oczywiście się pojawili, jednakże nie wpłynęło to na odbiór i zrozumienie fabuły, więc na wstępie mogę polecić ten tytuł osobom, które chcą wrócić do tego uniwersum. Ale to nie koniec zalet bowiem historia stoi tutaj na napraw

Idealne książki na Dzień Dziecka - Wydawnictwo Trofan

 

Zbliża się Dzień Dziecka – myślę, że to idealny moment, by kupić kolejną książkę dla swojego dzieciaczka, chrześniaka, wnuka. Mam dla Was naprawdę świetną opcję – książki Wydawnictwa Trofan.

Przede wszystkim, bardzo ważnym aspektem jest fakt, że to Wydawnictwo tworzy osoba z niezwykłą pasją – kochająca książki i starająca się zarazić nią niemal wszystkich. Te książki = dzieci, są niezwykle dopracowane, dopieszczone miłością, starannością, pomysłem i charyzmą. Cechuje je ogromna oryginalność. „Trofan jest początkiem zupełnie nowej i fascynującej drogi” – i tego się trzymajmy! Życzymy samych sukcesów i ogromnego wydawniczego potencjału – by tworzyć, działać, szukać inspiracji. Wy – kupując te pozycje możecie przyczynić się do spełnienia kilku marzeń – dziecka, które z wypiekami na twarzy będzie przewracać strona za stroną; Waszych, bo nic nie cieszy bardziej od dawania prezentów właśnie innym i Wydawcy, bo Pan Kałuża pała wielką miłością do książek.

Spośród trzech pozycji, najbardziej przypadła mi do gustu historia o grzecznym urwisie – Krzyśku. Choć krótka, ma w sobie bardzo wielkie przesłanie i doskonale ukazuje pewne problemy. To „Krzyś. Grzeczne urwisy” zachwycił mnie szatą graficzną – co też powinnam umieścić w plusach tych pozycji. Chociaż wyróżniłam ten tytuł, to inne zupełnie nie odbiegają od niego. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, bo najlepsza zabawa jest wtedy, gdy można poczuć nutkę zaskoczenia. Dlatego nie będę pisać zbyt wiele o „Na ratunek” – powiem po prostu – warto, warto, warto! „Hulajnoga. 11 trików Ridera” to już totalny hit hitów, bo bardzo oryginalny. Moje dzieci jeszcze nie śmigają na tym sprzęcie, ale chcecie uwierzyć, bądź nie, mąż był tak zafascynowany, że głowa mała.

Najważniejsze w życiu, to robić to, co sprawia radość i wywołuje uśmiech na twarzy. Trofan zostało założone właśnie w takim zamyśle. Takie inicjatywy po prostu trzeba wspierać.  

Zajrzyjcie koniecznie tutaj: https://trofan.com/


 

 

Komentarze

Popularne posty

Łączna liczba wyświetleń